Muži A - MSD D - 13. kolo - Velká Bíteš - Polná - zápasové preview

ÁČKO ČEKÁ ZÁPAS PODZIMU

V posledním podzimním domácím vystoupení hostí áčko tým Slavoje Polná

Tuto neděli čeká naše něco jako zápas podzimu. V souboji „o šest bodů“ se na našem hřišti představí tým Slavoje Polná, který stejně jako naši pamatuje mnohem lepší divizní sezóny, než je ta letošní.
Polná v minulém kole konečně zlomila sérii pěti porážek v řadě, která ji odsoudila až na průběžné 12. místo v tabulce. Slavoj dokázal porazit podobně namočený Humpolec 2:1 (naši jej porazili před třemi týdny 3:0). Kromě této výhry ale Polná letos dokázala zdolat pouze slabou Břeclav 4:1 a doma prohrála i s letos zatím také hodně nevýrazným Žďárem nad Sázavou 0:2 jen remizovala i s Bystřicí nad Pernštejnem 2:2. Ostatní zápasy pak jasně prohrála mj. doma 0:5 ze Ždírcem nad Doubravou a 0:6 v Lanžhotu.
Situace není růžová ani v našem klubu. Zraněními zdecimovaný tým minule obdržel děsivou devítigólovou nadílku od jasného lídra soutěže Jihlavy B a nebýt předchozích důležitých výher v Humpolci a Bystřici, nebyl by na tom v tabulce o moc lépe než Polná.
Právě od výkonů v těchto zápasech, a nebo třeba domácího remízového zápasu se silným Lanžhotem by se naši mohli odrazit.Mladý tým přece jen často doplácí na nedostatek zkušeností, což ukázal právě zápas v Jihlavě, kde chyběl stoper Kuldan + distancovaný Mrňa a hra mužstva se v závěru utkání úplně rozsypala, což mělo za následek konečný debakl.
S podporou vlastních diváků v zádech ale naši mají rozhodně na to v nadcházejícím důležitém utkání uspět. Podobně se ale na tento duel určitě dívá i Polná. Takže kdo se nakonec dnes bude radovat…?

Sestava Slavoje Polná v posledním utkání:

22 - Konrád, 2 – Šimek, 3 – Sobotka, 5 – Holub, 6 – Pecina, 7 - Haala, 10 – Urbánek, 11 – Bajer, 13 – Smutný, 14 – Šerý, 16 – Klíma (K)
Náhradníci: 9 – Vrba, 15 – Voráč, 18 – Rod, 19 – Trombelli, 1 - Skočdopole

V dalších zápasech se dorost představí v neděli dopoledne doma proti sdruženému týmu Výčapy/Šebkovice, hraje se 10.15 hod. Žáci už v sobotu zakončí sezónu v Humpolci, odjezd autobusu 7.30 hod., přípravku čeká rovněž poslední turnaj doma v sobotu od 9.00 hod., za soupeře bude mít Pelhřimov a Humpolec/Speřice. No a Benfika rovněž v sobotu zavítá do Polné, kde se potká s místní rezervou áčka.