Muži B - 19. kolo I.B třídy, skupiny B : Bohdalov - Velká Bíteš B 2:0 (0:0)

PRVNÍ VENKOVNÍ PORÁŽKA

Na hřišti v Bohdalově to našim nikdy moc nevonělo a výjimkou nebyl ani nedělní zápas...

Na hrací ploše, která vzdáleně připmínala trávník, se fotbal moc hrát nedal, a tak se hlavně bojovalo, což víc vyhovovalo domácím. Benifka přesto měla v prvním poločase několik dobrých šancí, ale ani tu největší, kdy Dvořák nedokázal odražený míč usměrnit do poloprázdné branky, neproměnila.
Po poločasovém oddechu si naši hráči vybrali slabší chvilku a po hloupé chybě a nedůrazu na brankové čáře se domácí hráč uvolnil, přihrál pod sebe a jeho spoluhráč napálil míč pod břevno - 1:0. Veskerou další snahu našich o kombinační hru pak na těžkém terénu opakovaně likvidovala pozorná obrana domácích. Závěrečný nápor se nekonal, ztratily se míče a nebylo s čím hrát...
Nicméně domácí si díky své bojovnosti vítězství zasloužili víc než Benfika a nakonec se ještě radovali z druhé branky - 2:0.

Branky: 48. Boháček 1:0, 88. Skála 2:0
Sestava našich: Invald - Loup Pat. (88. Havlíček), Švanda O. (82. Mejzlík), Švanda M., Pelikán, Pelán, Svoboda, Ondrák (46. Ráboň), Jakeš, Dvořák