Muži A vyrážejí do Humpolce, Benfika doma zbrojí na Nedvědici

FOTBALOVÉ JARO STARTUJE

Počasí vystavilo minulý týden fotbalu ve VB stopku, o tomto víkendu už ale boje na zeleném trávníku konečně začnou...

Muži A
Áčko čeká těžký duel v Humpolci. Soupeř v prvním jarním zápase jasně naznačil, že to se záchranou divize myslí vážně a jako první obral o body doposud suverénní Blansko, když s ním v divokém zápase doma remizoval 3:3, a to velký favorit vyrovnával až v samotném závěru utkání. Nabyté sebevědomí bude chtít Humpolec jistě využít i v zápase proti našim. Na podzim se duel na našem hřišti skončil vítězstvím našich 3:1, branky zaznamenali Mrňa, Sodomka a Bárta. Zápas se asi bude hrát na umělé trávě a začíná v 15.00 hod. Odjezd autobusu je ve 12.45 hod. od stadionu ve VB. 
Ještě krátce ke změnám v kádru našich. Tým doplnili brankář Tadeáš Sova z MFK Vyškova a v přípravě střelecky aktivní Antonín Marčaník z ASK Lovosice. Pokusí se zalepit citelné ztráty na typologicky stejných postech. Náš klub totiž opustili brankář Martin Matiášek (Sparta Brno) a Tomáš Juříček (Žebětín). K tomu je potřeba příčíst i odchod Ondřeje Muchy do Budišova. 

Krátké zhodnocení zimní přípravy očima trenéra našich Marka Zúbka:
„Za dosavadní čas strávený s týmem jsem se hlavně snažil všechny kluky co nejlépe poznat, ale ten proces pořád probíhá a bude pokračovat i nadále už při mistrovských zápasech, protože někteří hráči se do přípravy zapojili později nebo dokonce ještě teprve dorazí. Potěšilo mě, že jsme odtrénovali skoro všechno, co jsme chtěli. Mrzí mě jen odložené dva odložené zápasy. Teď už jsem ale hlavně zvědavý, jak se výsledky naší práce projeví v soutěži.„


Muži B
Jako první ale do meruny v jarním mistrovském zápase kopnou hráči Benfiky a to už v sobotu doma. Svému soupeři mají co oplácet, Nedvědice je totiž na podzim doma porazila 2:0. Zápas začíná v 15.00 hod.