Mladší žáci se v nejvyšší krajské soutěži neztratili

V KRAJSKÉM PŘEBORU SE CTÍ

Trenér Petr Karmazín nám poskytl hodnocení podzimní části ročníku

Mladší žáci - 2019/2020

Ročník 2007 / 2008

Trenéři:  Petr Karmazín, Martin Brzobohatý

Podzimní část
Začátek:
sezónu jsme zahájili prvním tréninkem 13. 8. 2019
Tréninky na podzim: úterý, čtvrtek, pátek – vždy od 16:15 hod (celkem 26 tréninků)
Soutěž: již druhým rokem hrajeme krajský přebor žáků.
Zápasů: celkem v podzimní části jsme odehráli 11 utkání
Výsledky v mistrovských utkáních: 3 výhry, 8 porážek

Turnaj Ondrášovka Cup ve Zbýšově – 19. 9. 2019 – turnaje se účastnil výběr z obou  ročníků Do turnaje jsme zapojili 13 hráčů. Výsledky:  1 remíza a 4 porážky. Celkově jsme obsadili poslední 6 místo ze šesti účastníků.  Tento turnaj se nám moc nepovedl. Naše hra byla plná chyb a nepřesností, které soupeři dokázali využívat. Poslední místo v turnaji je bohužel zasloužené.

Turnaje o pohár města Velká Bíteš sobota 28.9 2018 - na domácím turnaji o pohár města Velké Bíteše jsme obsadili osmé místo z deseti účastníků. Turnaje se zúčastnila velmi kvalitní tuzemská mužstva a také slovenská Lokomotiva Trnava. V turnaji jsme odehráli celkem osm zápasů. Kluci odvedli dobrou práci. S konečným 8 místem z deseti účastníků jsme všichni spokojeni. Výsledky v turnaji: 3 výhry a 5 porážek.

Hodnocení mistrovských zápasů po podzimní části soutěže:

V podzimní části "Krajském přeboru žáků" jsme odehráli 11 zápasů. Kluci si nevedli špatně, sehráli dobré zápasy a se svými výkony můžou být spokojeni. V krajské konkurenci jsme se neztratili. Z 11 zápasů podzimní části jsme 3 vyhráli a 8 prohráli. Do týmu se nám podařilo zapracovat deset kluků ročníku 2008, kteří hráli poprvé na velkém hřišti. Tréninková cvičení jsme postavili tak, aby si na velikost hřiště kluci brzy zvykli.  Podzimní tréninková docházka kluků a jejich snaha se stále zlepšovat byla dobrá, za což je velmi chválím. Naše nedostatky, o kterých dobře víme, se pokusíme společně přes zimu odstranit a do jarní části budeme připraveni se s konkurencí na krajské úrovni lépe poprat.

Náš plán přes zimu: V tomto období budeme využívat 2x týdně halu na ZŠ. Tady budeme pracovat na fyzičce, obratnosti a práci s míčem. Účastníme se zimní ligy v Bystřici nad Pernštejnem. Je to pět turnajů v hale + finálový šestý turnaj v březnu na venkovním hřišti.

Foto: sestava FC PBS Velká Bíteš:
nahoře zleva: trenér Karmazín, Ondra Malý, Radek Havelka, Tomáš Chytka, Jan Musil, Lukáš Karmazín, Ondra Drlíček, Adam Brzobohatý, Adam Škoda, trenér Brzobohatý
dole zleva: Simon Kroulík, Matěj Sláma, Ondra Rous, Michal Kadlec, Štěpán Sláma