Rozpis zápasů

Muži A 1. kolo (So 6.8.2022)
Velká Bíteš - Stará Říše
17:00
Muži B 1. kolo (Ne 7.8.2022)
Kouty - Velká Bíteš
16:30
Muži B 2. kolo (So 13.8.2022)
Bedřichov - Velká Bíteš
16:30
Muži A 2. kolo (So 13.8.2022)
Velká Bíteš - Žďár n. S.
17:00
Muži B 3. kolo (So 20.8.2022)
Velká Bíteš - Žďár n. S.
16:30
Dorost 3. kolo (Ne 21.8.2022)
Vrchovina - Velká Bíteš
13:00
Muži A 3. kolo (Ne 21.8.2022)
TJ Speřice - Velká Bíteš
16:30
Dorost 2. kolo (St 24.8.2022)
Velká Bíteš - HFK Třebíč
17:00
Starší žáci 2. kolo (So 27.8.2022)
Světlá nad Sáz. - Velká Bíteš
09:00
Mladší žáci 2. kolo (So 27.8.2022)
Světlá nad Sáz. - Velká Bíteš
11:00
Muži B 4. kolo (So 27.8.2022)
HFK Třebíč - Velká Bíteš
16:30
Muži A 4. kolo (So 27.8.2022)
Velká Bíteš - Ždírec n. D.
16:30
Dorost 4. kolo (Ne 28.8.2022)
Bedřichov - Velká Bíteš
13:30
Mladší žáci 3. kolo (So 3.9.2022)
Velká Bíteš - Nedvědice
09:00
Starší žáci 3. kolo (So 3.9.2022)
Velká Bíteš - Nedvědice
10:45
Muži B 5. kolo (So 3.9.2022)
Velká Bíteš - Budišov-Nárameč
16:00
Dorost 5. kolo (Ne 4.9.2022)
Velká Bíteš - Okříšky
10:30
Muži A 5. kolo (Ne 4.9.2022)
Tasovice - Velká Bíteš
16:00
Starší žáci 4. kolo (So 10.9.2022)
Bystřice n. P. - Velká Bíteš
10:00
Mladší žáci 4. kolo (So 10.9.2022)
Bystřice n. P. - Velká Bíteš
12:00
Dorost 6. kolo (So 10.9.2022)
Ždírec n. D. - Velká Bíteš
13:00
Muži A 6. kolo (So 10.9.2022)
Velká Bíteš - Tatran Bohunice
16:00
Muži B 6. kolo (Ne 11.9.2022)
Šebkovice - Velká Bíteš
16:00
Mladší žáci 5. kolo (So 17.9.2022)
Velká Bíteš - Bedřichov
09:00
Muži A 7. kolo (So 17.9.2022)
Břeclav - Velká Bíteš
10:15
Starší žáci 5. kolo (So 17.9.2022)
Velká Bíteš - Bedřichov
10:45
Dorost 7. kolo (Ne 18.9.2022)
Velká Bíteš - Radešínská Svra
10:30
Muži B 7. kolo (Ne 18.9.2022)
Velká Bíteš - TJ Velký Beranov 1975, z.s.
15:30
Starší žáci 6. kolo (So 24.9.2022)
Polná - Velká Bíteš
09:00
Mladší žáci 6. kolo (So 24.9.2022)
Polná - Velká Bíteš
11:00
Dorost 8. kolo (So 24.9.2022)
Nedvědice - Velká Bíteš
15:30
Muži A 8. kolo (So 24.9.2022)
Velká Bíteš - Havlíčkův Brod
15:30
Muži B 8. kolo (Ne 25.9.2022)
Herálec - Velká Bíteš
15:30
Dorost 1. kolo (St 28.9.2022)
Velké Meziříčí - Velká Bíteš
13:30
Mladší žáci 1. kolo (St 28.9.2022)
Velká Bíteš - Chotěboř
13:45
Starší žáci 1. kolo (St 28.9.2022)
Velká Bíteš - Chotěboř
15:30
Mladší žáci 7. kolo (So 1.10.2022)
Velká Bíteš - AFC Humpolec
09:00
Starší žáci 7. kolo (So 1.10.2022)
Velká Bíteš - AFC Humpolec
10:45
Muži B 9. kolo (So 1.10.2022)
Velká Bíteš - Želetava
15:00
Dorost 9. kolo (Ne 2.10.2022)
Velká Bíteš - Lipník/Valeč
10:30
Muži A 9. kolo (Ne 2.10.2022)
Lanžhot - Velká Bíteš
15:00
Mladší žáci 8. kolo (So 8.10.2022)
Okříšky - Velká Bíteš
09:00
Starší žáci 8. kolo (So 8.10.2022)
Okříšky - Velká Bíteš
10:45
Dorost 10. kolo (So 8.10.2022)
Telč - Velká Bíteš
15:00
Muži A 10. kolo (So 8.10.2022)
Velká Bíteš - AFC Humpolec
15:00
Muži B 10. kolo (Ne 9.10.2022)
SK FŠ Třebíč - Velká Bíteš
15:00
Mladší žáci 9. kolo (So 15.10.2022)
Velká Bíteš - Pelhřimov
09:00
Starší žáci 9. kolo (So 15.10.2022)
Velká Bíteš - Pelhřimov
10:45
Muži A 11. kolo (Ne 16.10.2022)
Fotbalový klub mládeže VYSOČINA JIHLAVA, z.s. - Velká Bíteš
10:15
Dorost 11. kolo (Ne 16.10.2022)
Velká Bíteš - Světlá nad Sáz.
10:30
Muži B 11. kolo (Ne 16.10.2022)
Velká Bíteš - Jemnicko
15:00
Mladší žáci 10. kolo (So 22.10.2022)
Velké Meziříčí - Velká Bíteš
09:00
Starší žáci 10. kolo (So 22.10.2022)
Velké Meziříčí - Velká Bíteš
10:45
Dorost 12. kolo (So 22.10.2022)
Kamenice nad Lipou - Velká Bíteš
11:00
Muži A 12. kolo (So 22.10.2022)
Velká Bíteš - Bystřice n. P.
14:30
Muži B 12. kolo (Ne 23.10.2022)
Měřín - Velká Bíteš
14:30
Mladší žáci 11. kolo (So 29.10.2022)
Velká Bíteš - Vrchovina
09:00
Starší žáci 11. kolo (So 29.10.2022)
Velká Bíteš - Vrchovina
10:45
Muži A 13. kolo (So 29.10.2022)
Start Brno - Velká Bíteš
14:30
Dorost 13. kolo (Ne 30.10.2022)
Velká Bíteš - Bystřice n. P.
10:30
Muži B 13. kolo (Ne 30.10.2022)
Velká Bíteš - Nedvědice
14:30
Dorost 14. kolo (Ne 6.11.2022)
Velká Bíteš - Velké Meziříčí
10:30
Muži B 14. kolo (Ne 6.11.2022)
Velká Bíteš - Kouty
14:00