Neděle 10. 8. 2014 16:30, 1.kolo I.B Třída sk.B 2014/2015

0' Rozum David

Sestava:

Janoušek Karel , Švanda Ondřej , Suchý Oldřich , Mucha Ondřej , Láznička Tomáš , Klusák Michal , Plechatý Ondřej , Loup Tomáš , Jelínek Jiří (72. Švanda Martin), Hemala Radek , Rozum David ,

Komentář:

Na dobře připraveném trávníku měli lepší vstup do zápasu domácí. V první větší šanci se ocitnul Jelínek, ale v poslední chvíli mu ukopnul míč hostující záložník. V další možnosti se ocitnul Plechatý, ale jeho hlavičce která mířila do sítě chyběla razance. Poté se začali osmělovat také hosté, kteří několikrát zahrozili střelami ze střední vzdálenosti. A byli to právě hosté, kteří v 30.minutě otevřeli skóre zápasu. Po chybě na levé straně obrany se seštěstím dopotácel míč přes celé malé vápno k volnému Urbánkovi, pro kterého nebyl problém skórovat do odkryté branky. Do poločasu se už naši nezmátořili a hosté byli aktivnější.

Do druhé půle ovšem vstoupilo lépe naše mužstvo, ovšem tlak byl pouze platonický, protože našim hráčům scházel klid ve finální fázi. Přesto jsme se dočkali, Rozum dostal v 60.minutě míč za obranu a přehodil bezmocného gólmana hostí- 1:1. Obě mužstva pak měli možnosti na rozhodnutí, ale ani jeden z týmů svých možností nevyužil. A tak se v prvním zápase nového ročníku oba týmy rozešli spravedlivou remízou.