Sobota 27. 9. 2014 15:30, 8.kolo I.B Třída sk.B 2014/2015

Velká Bíteš - Stařeč

3:1 (2:0)

Branky:

5' Rozum David , 15' Rozum David , 84' Klusák Michal

Sestava:

Pelán Michal , Švanda Martin (46. Bartošek Ondřej), Suchý Oldřich , Mucha Ondřej , Láznička Tomáš , Kopáček Lukáš (46. Horký Jiří), Klusák Michal , Loup Tomáš , Jelínek Jiří , Dvořák Tomáš (65. Škorpík Michal), Rozum David ,

Komentář:

Naši odstartovali do zápasu bleskově už v 5.minutě poslal míč za obranou Loup a fofrník Rozum své sólo zakončil brankou. Domácím vázl pohyb i kombinace a hosté začali vystrkovat růžky. Jenže přišla 15.minuta, další vysunutí Davida Rozuma za obranu soupeře a skóre se měnilo po druhé. Zbytek poločasu už moc fotbalové krásy nenabídnul hosté hrozili hlavně z dálky, ale se všemi pokusy si poradil Pelán. Za domácí měl dobrou příležitost navrátilec Dvořák, ale místo zakončení volil nepřesnou přihrávku.

 

Do druhého poločasu nastoupila benfika hned s dvěma změnami. A co se týče kombinace přišlo zlepšení a posléze i šance. První velkou šanci měl Klusák, ale v dobré pozici brankáře nepřekonal. Hosté hrozili prakticky pouze ze standartní situace, nejdříve to zkoušel Kylíšek z poloviny hřiště a málem zaskočil brankáře Pelána. V 64. minutě se už hosté dočkali, po rohovém kopu se dostal míč k volnému Kylíškovi a ten snížil. Naši měli příležitosti na definitivní zlomení soupeře, ale Rozum odmítnul Hattrick, když v jasné příležitosti netrefil z malého vápna opuštěnou branku. Na definitivní zlom si museli diváci počkat až do 84.minuty. Klusák si postavil míč a z 25 metrů mířil přesně k tyči. Ve zbytku utkání už hosté rezignovali na jakýkoliv zvrat a domácí si už vítězství pohlídali.