Sobota 16. 5. 2015 16:30, 22.kolo I.B Třída sk.B 2014/2015

Velká Bíteš - Studenec

2:2 (1:1)

Branky:

0' Bartošek Ondřej , 0' Suchý Oldřich

Sestava:

Janoušek Karel , Švanda Ondřej , Paprskář Miroslav , Suchý Oldřich , Mucha Ondřej , Dvořák Tomáš (75. Čech Martin), Švanda Martin (86. Loup Tomáš), Kerber Luboš (65. Kadlec Jan), Láznička Tomáš , Hemala Radek , Bartošek Ondřej ,

Komentář:

Hned zkraje utkání vyrobilili naši stopeři trestuhodnou chybu a nabídnuli únik hostujícímu útočníkovi na osamoceného Janouška, ten si však s touto šancí poradil. Reagovali jsme okamžitě, dokonce jsme vstřelili branku, ale praporek asistenta překazil radost prořídlému obecenstvu. Ve 12. minutě už ale bylo veselo. Martin Švanda protáhnul míč přes půl hřiště a naservíroval Bartoškovi do šance. Na jeho chladnokrevné zakončení k pravé tyči byl gólman Spielvogel krátký. Poté se hra poněkud uklidnila a k vidění příliš vzruchu nebylo. Na konci první půlhodinky zahrozil Studenec, jejich pěknou kombinační akci musel skluzem hasit na malém vápně Ondra Švanda. O 5 minut později nabil nepovedenou malou domů Ondra Mucha do šance studeneckému Strnadovi, který takto luxusní přihrávkou nepohrnul a srovnal stav skóre. Do konce první půle se toho na hřišti již moc zajímavého neudálo.

 

To druhý poločas byl o poznání živější. Hned v 51.minutě se po hrubce hostující obrany mohl dostat do šance Hemala, bohužel si míč nechal až příliš za sebou a následná střela Švandy mířila nad. Soupeř kontroval brejkem o 2 minuty později, ale míč putoval mimo Janouškovu svatyni. V 55.minutě zahrál Dvořák parádně volný přímý kop, hostující brankář ale vytáhnul zázračný zákrok a držel naděje hostí. Ty dostaly ránu o 4 minutky později. Na centrovaný míč si krásně naběhnul nejvyšší muž na hřišti Suchý a krásnou hlavičkou nedal Spielvogelovi šanci. Naše radost ale netrvala dlouho. V 64.minutě zahrával soupeř rohový kop. Naše obrana si vybrala další slabší chvilku a nechala na malém vápně hlavičkovat Strnada. Okamžitě jsme se snažili odpovědět a chyběly jen centimetry aby bomba Bartoška opět pohnula ukazatelem skóre. Hostující obrana ale na čáře poskakující míč uklidila do bezpečí. Do konce utkání jsme byli mírně aktivnější, ale střelecké pokusy Lázničky a Čecha si cestu do sítě nenašly. Zbývající utkání sezóny odehrajeme výhradně proti týmům z čela tabulky. Přestože jsme se na jaře s formou nepotkali, musíme zabojovat a pokusit se překvapit v utkáních, ve kterých teď určitě nebudeme favority.