Neděle 7. 10. 2012 14:30, 9.kolo I.B Třída sk.B 2012/2013

Jakubov - Velká Bíteš

2:4 (2:3)

Branky:

1' Vařílek Marek , 8' Klusák Michal , 39' Jelínek Jiří , 90' Škorpík Michal

Sestava:

Šula Vlastimil , Švanda Ondřej , Macholán Martin , Suchý Oldřich , Rašovský Jan (60. Hřebíček Martin), Klusák Michal , Plechatý Ondřej , Jelínek Jiří , Láznička Tomáš , Hemala Radek (78. Dufek Milan), Vařílek Marek (74. Škorpík Michal),

Komentář:

Lepší úvod zápasu si benfica přát nemohla, Vařílek po rohovém kopu Klusáka dorazil do brány odražený míč - 0:1. Domácí odpověděli záhy v 8.minutě se prosadil po pěkné signálu domácí Forman. Jen o minutu později z dobrých 25 metrů napřáhl Klusák a krásnou střelou poslal Bíteš do vedení. To sice vydrželo o něco déle, ale přesto nebylo definitní a domácí Petz po schrumáži přehodil golmana Šulu. Rozhodnutí přišlo v 39.minutě Jelínek vypíchnul míč domácímu obránci a po spolupráci s Hemalou prostřelil domácího brankáře. Ve druhém poločase se fotbalovější domácí hnali za vyrovnáním, ale jedinou vážnější šanci skvěle zlikvidoval Šula. Naopak naši hráči měli v závěru několik šancí na rozhodnutí, ale dvakrát Škorpík, Hemala ani Plechatý kýženou branku nepřidali. Škorpík se přece jen dočkal v nastaveném čase, když nadvakrát překonal domácího brankáře.