Sobota 29. 9. 2012 15:30, 8.kolo I.B Třída sk.B 2012/2013

Velká Bíteš - Bystřice n. P.

2:0 (1:0)

Branky:

33' Suchý Oldřich , 89' Klusák Michal

Sestava:

Pelán Michal , Švanda Ondřej , Macholán Martin , Suchý Oldřich , Rašovský Jan , Klusák Michal , Plechatý Ondřej (56. Kadlec Jan), Švanda Martin , Láznička Tomáš , Škorpík Michal (89. Loup Tomáš), Hemala Radek (80. Dufek Milan),

Komentář:

Bystřice byla v derby dvou posledních vítězů okresního přeboru Žďárska fotbalovější, ale domácí nováček soutěže vynahradil menší um ve středu pole velkou bojovností. Poprvé se svěřenci trenéra Milana Dufka radovali ve 33. minutě, kdy rozehrál standardní situaci Klusák a Suchý hlavou uklidil míč do sítě. Bíteš v čele s brankářem Pelánem si ve zbytku střetnutí pohlídala čisté konto a navrch přidala ještě druhý gól. Po brejku v poslední minutě fauloval bystřický gólman útočníka Škorpíka a z následné penalty zvýšil na konečných 2:0 Klusák. „S výsledkem jsem velmi spokojený," stručně uvedl Milan Dufek.