Neděle 9. 8. 2015 10:15, 1.kolo Krajský přebor 2015/2016

Velká Bíteš - Humpolec

1:1 (0:0)

Branka:

90' Kopáček Lukáš

Sestava:

Janoušek Karel , Kopáček Lukáš , Kerber Luboš , Horký Jiří , Střecha Ladislav , Antoš Petr , Pokorný Jiří (70. Mrňa Tomáš), Nekuda Tomáš , Mucha Ondřej , Dvořák Tomáš (46. Ivančík Miroslav), Rozum David (65. Čech Martin),

Komentář:

Velká Bíteš, která si přehodila pořadatelství s Humpolcem, byla po špatné přípravě v roli outsidera. V první půli předvedla hlavně bojovný výkon a kromě jedné propagační střely se v ofenzivě na nic nezmohla. Hosté si vypracovali šance dvě, obě však zneškodnil brankář Janoušek.
Překonat ho dokázali až po přestávce. Po standardce se balon odrazil ke Skryjovi, a ten nekompromisně propálil vše, co mohl. Domácí se snažili o vyrovnání, ale výrazně je poznamenala 70. minuta, kdy se po srážce s protihráčem zranil Pokorný a odvézt ho musela sanitka. „Srazilo nás to," mrzelo trenéra Jaroslava Kubce. Přesto se jeho tým dočkal. V 90. minutě si na standardku naskočil Kopáček a vyrovnal. „Humpolec je hodně těžký soupeř, celkově měl více ze hry i šancí. Pro nás jde o zlatý bod," radoval se Kubec.

zdroj: http://zdarsky.denik.cz/fotbal_region/

 

www
Zdroj: http://zdarsky.denik.cz/fotbal_region/oba-novacci-vstoupili-do-krajskeho-preboru-remizou-20150810.html