Sobota 28. 3. 2015 15:00, 15.kolo I.B Třída sk.B 2014/2015

Velká Bíteš - Křoví

2:1 (1:1)

Branky:

27' Kopáček Lukáš , 70' Čech Martin

Sestava:

Šula Vlastimil , Švanda Ondřej , Paprskář Miroslav , Suchý Oldřich , Mucha Ondřej , Kopáček Lukáš , Klusák Michal , Loup Tomáš (61. Jelínek Jiří), Hemala Radek , Čech Martin (79. Bartošek Ondřej), Rozum David ,

Komentář:

Ve vyrovnaném zápase se do vedení dostali hosté ve 20.minutě napřáhl kousek za vápnem hostující Martin Kalina a střelou k tyči překonal Šulu. Vyrovnání na sebe nenechalo dlouho čekat po rohovém kopu se k hlavičce dostal Lukáš Kopáček a nedal Sárovi šanci. Hned v zápětí mohl vrátit vedení Křoví Němec, ale trefil pouze tyč. Od té doby převzali iniciativu domácí. V 31.minutě se do zakončení dostal agilní Čech, ale zblízka míč za Sáru neprocedil. O pět minut později měl vynikající možnost osamocený Mucha, ale jeho hlavička se mezi tři tyče nevešla.

Začátek druhého poločasu odstartovala šance Martina Němce, ale střele hostujícího štírka chyběla razance. Největší šanci Křoví na vyrovnání měl v 60.minutě Lukáš Němec, který už překonal brankáře Šulu, ale míč vykopl z brankové čáry Suchý. O osudu utkání rozhodl v 70.minutě navrátilec Čech, který se obtočil kolem hostujícího obránce a skákavý míč poslal nádherně k tyči – 2:1. Poslední možnost měl až v poslední minutě střídající Ondřej Bartošek, ale jeho nájezd z levé strany změnu ve skóre nepřinesl.