Sobota 3. 11. 2012 13:30, 13.kolo I.B Třída sk.B 2012/2013

Velká Bíteš - Bohdalov

3:0 (0:0)

Branky:

47' Rozum David , 61' Hřebíček Martin , 86' Škorpík Michal

Sestava:

Šula Vlastimil , Švanda Ondřej , Macholán Martin , Suchý Oldřich , Rašovský Jan , Klusák Michal , Plechatý Ondřej , Jelínek Jiří , Láznička Tomáš (57. Hřebíček Martin), Škorpík Michal (73. Švanda Martin), Rozum David (70. Dufek Milan),

Komentář:

První poločas se domácím vůbec nevydařil. Na mužstvu jakoby ležel stín vysoké porážky z Přibyslavic.

Hned po přestávce ale uklidnil Bíteš Rozum a od té chvíle už nebylo o vítězi pochyb. K porážce rozdílem třídy přispěla velkou měrou nezodpovědnost bohdalovského Štikara, který v 58. minutě vyfasoval žlutou kartu za protesty a hned po ní uviděl i druhou kvůli nesundanému řetízku. „Nikdo z hostů se po vyloučení nehádal. Vlastní trenér Štikarovi ještě vynadal," popsal inkriminovaný moment domácí kouč Milan Dufek. Tomu dokonale vyšlo střídání. Hřebíček se ještě nestihl pořádně ohřát a už zvyšoval na 2:0. V 86. minutě přidal třetí gól Škorpík. „Rozdíl mohl být ještě vyšší, ale další šance už jsme nedali," řekl Milan Dufek.