Neděle 17. 8. 2014 16:30, 2.kolo I.B Třída sk.B 2014/2015

Křoví - Velká Bíteš

3:3 (2:1)

Branky:

37' Jelínek Jiří , 64' Jelínek Jiří , 89' Jelínek Jiří

Sestava:

Bartošek Josef , Švanda Ondřej (83. Paprskář Miroslav), Ivančík Miroslav , Suchý Oldřich , Mucha Ondřej , Klusák Michal , Plechatý Ondřej (77. Láznička Tomáš), Loup Tomáš , Jelínek Jiří , Hemala Radek , Rozum David ,

Komentář:

Do velkého derby na hřišti Křoví vstoupili lépe domácí, kteří se zatáhli na svou půli a trpělviě vyčkávali na protiútok. A byli to právě domácí, kteří udeřili jako první. Míč se z levé strany dostal až na hranici vápna, kde volný Bartošek otevřel gólový účet utkání. Hráči benfici byli aktivnější, ale chyběla přesnost ve finální fázi. V dobré příležitosti se ocitnul Hemala, ale hlavou orazítkoval jen břevno domácí svatyně. Ve 21.minutě zápasu poslal pěknou přihrávku za naši obranu domácí hráč a Švandovi nezbylo nic jiného než faulovat pronikajícího Roštinského. Nařízenou penaltu s přehledem proměnil Martin Němec a domácí vedli 2:0. Naši to ovšem nezabalili. Agilní Hemala podruhé v zápase orazítkoval břevno. Naši se přece jenom dočkali v 37.minutě vrátil přetažený centr před branku Rozum a Jelínek překonal domácího brankáře Karmazína.

Do druhé půle vstoupili naši s jasným cílem utkání otočit a byli jasně lepší. Vyrovnání se dočkali po 64 minutách. Po sérii rohových kopů dostal míč ve schrumáži do branky opět Jelínek. O deset minut později jsme ovšem opět domácí sami posadili na koně. Po hrubé chybě v naší rozehrávce se kopal nepřímí kop ze vzdálenosti zhruba 9 metrů a Martin Němec prostřelil vše co mu stálo v cestě - 3:2. Naši se hnali, alespoň za ziskem bodu a to se podařilo minutu před koncem, když špatnou rozehrávku domácích s přispěním teče rozhodčího vystihnul Jelínek a završil hattrick. Oba soupeři se tak v zajímavém zápasu rozešli smírně 3:3.