Včera došlo k definitivnímu dotažení přestupu Jiřího Urbánka, který k nám přes Sokol Křoví zamířil z Jihlavy. Klub naopak opouští František Kuldan, který měl zájem přestoupit do Bystřice nad Pernštejnem a náš klub mu to umožnil.

Další posilou našeho týmu je Libor Daněk, třiadvacetilitý záložník bude v následující sezoně oblékat dres našeho klubu. Libor nepřichází do neznámeho prostředí, protože již na jaře roku 2018 oblékal náš dres a přispěl k naší záchraně v soutěži.

Velká Bíteš - Bosonohy 5:1 (4:1)

Generálka na novou sezonu áčku vyšla

V jednoznačnou záležitost se proměnila generálka našeho áčka, které si poradilo s Bosonohami jasně 5:1. O vítězství se rozhodlo ještě v prvním poločase, po kterém na světelné tabuli svítil průběžný stav 4:1.

Zkušenost a dravé mládí i tak se dá pohlížet na novou dvojici nových hráčů v našem dresu. Oba útočníci se v našem dresu představili už v několika přípravných zápasech, v minulém týdnu pak došlo k definitivnímu dotažení jejich přestupů a v sobotním zápase

Velká Bíteš - Krumvíř 3:1 (0:0)

Áčko v přípravě porazilo Krumvíř 3:1

V utkání proti Krumvíři, který hraje Jihomoravský krajský přebor padali branky až po změně stran, nakonec naši potvrdili roli favorita a vyhráli 3:1.

Velká Bíteš - Jihlava B 4:3 (1:0)

PŘESTŘELKA A VÝHRA

V dalším přípravném utkání áčko zdolalo nováčka MSFL Jihlavu B pro dramatickém průběhu 4:3

Zbrojovka Brno U19 - Velká Bíteš 1:2 (0:2)

Áčko porazilo v přípravě dorost Zbrojovky Brno

V dalším přípravném zápase se v rámci soustředění dorostenců Zbrojovky utkalo naše áčko na náhradním hřišti v Bystřici nad Pernštejnem s prvoligovým starším dorostem tohoto klubu.

Velké Meziříčí - Velká Bíteš 3:2 (3:0)

ÁČKO PROHRÁLO VE VELMEZU

Ve třetím přípravném utkání áčko prohrálo na hřišti ve Velkém Meziříčí 3:2

Fotbalová divize pro sezónu 2020/2021 rozlosována

ÁČKO ZAHÁJÍ SEZÓNU DOMA S "TASANDOU"

V neděli 9. srpna se (snad) rozběhne kolotoč nového soutěžního ročníku 2020/2021. Předkládáme vám předběžný program našeho áčka pro podzimní sezónu...

Velká Bíteš - HFK Olomouc 2:0 (2:0)

SYMPATICKÁ PREMIÉRA

V prvním přípravném utkání zdolalo naše áčko v sobotu dopoledne po dobrém výkonu HFK Olomouc 2:0