Líšeň U19 - V.Bíteš 1:2 (1:1)

Áčko těsně porazilo dorost Líšně

Dorostenci Líšně pořádně zatopili našemu áčku, které jen těsně zvítězilo 2:1. Naši dokonce prohrávali než brankami Hoška a Pořízka otočili skóre na 2:1 v náš prospěch.

Velké Meziříčí - Velká Bíteš sobota 12:00

Víkendové preview

Třetí přípravné utkání čeká naše áčko, v sobotu se v pravé poledne střetne s domácím Velkým Meziříčím. Premiérové utkání v zimní přípravě čeká také naši Benficu.

Další Loup, v pořadí už čtvrtý sdílí kabinu našich mužů. Čerstvá posila z brněnské Sparty nám zodpověděla několik otázek.

Pardubice B - Velká Bíteš 1:1 (1:0)

I druhý přípravný zápas přinesl remízu

I druhý přípravný zápas našeho áčka skončil remízou. Domácí třetiligová rezerva šla v prvním poločase do vedení, ale hned po obrátce vyrovnal "Dino" Novotný.

Líšeň B - V.Bíteš 2:2 (0:1)

Áčko na úvod remizovalo 2:2

I přes dvougólové vedení v prvním přípravném zápase naši remizovali s domácí Líšní B 2:2.

Také na jaře bude oblékat dres našeho týmu Adrian Merdita, který si prodlouží své působení z 1.SK Prostějov. Na to jaké ma do jara cíle jsme se ho mimo jiné zeptali v krátkém interview.

Áčko zahájí přípravu i se čtyřmi novými tvářemi

Muži zahajují přípravu na jarní část sezony

Fotbalové volno našich mužů je pomalu, ale jistě u konce. V úterý se na umělé trávě ve Velkém Meziříčí sejdou k úvodnímu tréninku a to včetně nových i jedné staronové tváře.

Kompletní rozpis zimní přípravy uvnitř článku.

Trenér A-týmu Marek ZÚBEK hodnotí první polovinu soutěže

"PODZIMNÍ ČAST ODHALILA NAŠE NEDOSTATKY"

Náš A-tým prožil v divizi podivný podzim. Po výborném vstupu do soutěže se postupem času výsledky mužstva zhoršovaly a se stávajícím umístěním v tabulce v klubu rozhodně nepakuje spokojenost. Trenér Marek ZÚBEK nám přesto upřímně zodpověděl několik otázek

Muži A - dohrávané 1. kolo MSD D : Ždírec nad Doubravou - Velká Bíteš 2:0 (1:0)

NA ZÁVĚR PORÁŽKA

Oslabený tým na hřišti ve Ždírci nad Doubravou prohrál...