V.Bíteš - Slavičín 1:0 (1:0)

Bravo! Áčko porazilo favorita ze Slavičína

Výborný výsledek si připsalo naše áčko v nedělním dopoledni. Velkého favorita ze Slavičína se nezalekli a po obětavém výkonu s přispěním štěstí překvapivě zvítězili nejtěsnějším možným výsledkem.

Velká Bíteš - Polná 2:0 (0:0)

Áčko slaví první divizní výhru!

Áčko se raduje z první divizní výhry. V domácím prostředí zvítězili nad Polnou 2:0.

Pro ty co nemohou přijít na stadion přinášíme zápas živě jak ve videu tak textové verzi!

Přinášíme tradiční víkendové preview. Áčko hostí doma v neděli od 17:00 Polnou, Benfica v sobotu zajíždí na hřiště Hartvíkovic.

Divizní premiéra na hřišti ještě loni třetiligové Břeclavi nevyšla, domácí byli o něco lepší a zaslouženě zvítězili nejtěsnějším možným výsledkem.

Výraznou posilu před startem soutěže získalo naše áčko. Z třetiligové Třebíče mužstvo posílí jihlavský odchovanec Jiří Chlup! Ten bude trenérovi k dispozici již na zítřejší utkání proti Břeclavi.

Fotbalovým nadšencům končí dovolená a začíná sezona. Již tuto sobotu vstoupí do historicky první sezony v divizi naše áčko. V neděli je doplní Benfica, která hostí na našem hřišti nováčka z Nedvědice.

Představujeme nováčka v bítešském dresu Tomáše Pokorného.

V.Bíteš - Tasovice 1:2

Áčko vypadlo z bojů o Evropskou ligu

Překvapení se nekonalo a áčko nestačilo v předkolo poháru Mol cup na tým Tasovic a podlehlo mu 1:2. Naši se tak po sympatickém výkonu s pohárem loučí.

Vedení zareagovalo na zranění Karla Janouška - zlomená noha a přivedlo nového brankáře. Z Moravských Budějovic přestoupil Tomáš Pokorný, 19-letý mladík chytal ještě na jaře dorosteneckou ligu za Vysočinu Jihlava. Premiéru si odbude již v rámci předkola MO