V.Bíteš - Tasovice neděle 17:00

Áčko se představí v poháru proti Tasovicím

První "ostré" soutěžní utkání čeká na naše áčko v neděli, kdy se od 17:00 utkáme na našem hřišti s týmem Sokola Tasovice.

Telegraficky z losovacího aktivu

Áčko čeká na úvod křest ohněm

Na dnešním losovacím aktivu v Olomouci byli rozlosovány všechny soutěže pod hlavičkou Řídící komise FAČR pro Moravu. V letošním roce se to poprvé týkalo také našeho mužstva. A hned na úvod nás čeká pořádná prověrka, když se představíme na hřišti nedávno j

Milý fanoušku bítešského fotbalu, píšu ti podle mě pár důležitých řádků. Budu rád, když si je přečteš... Píšu ti je za celý oddíl, protože si myslím, že by s nimi souhlasili i všichni ostatní, kteří se o fotbal u nás ve VB starají. Žádám tě, ale nepros

Fotbalovou pohádku dopsalo mužstvo vedené trenérem Kubcem v sobotním zápase na hřišti Moravských Budějovic. Kde dotáhli unikátní sérii - v celé sezoně venku neprohráli a po vítězství 2:1 slaví historické vítězství v Krajském přeboru!

Velká Bíteš - Havlíčkův Brod B 2:0 (1:0)

Jay Jay = Jiří Jelínek a jeho dopoledne, aneb Terminátor v akci…

aaa

Velká Bíteš - Jemnicko 4:2 (3:2)

KUKO se vrací... k sedmibodovému náskoku!

Je neděle ráno, sluníčko svítí a na ulici Vlkovská se opět trousí skupinky lidí. Ale NE, to bylo minulý týden, je sobota odpoledne, slunce nesvítí a naše Áčko, lídr Krajského přeboru v netradičním čase hostí soupeře z druhé příčky 1. FC Jemnicko.

Velká Bíteš - Přibyslav 1:2 (1:0)

Čí je to švagr aneb první prohra…

Je neděle ráno, sluníčko svítí a na ulici Vlkovská se opět trousí skupinky lidí.

Velká Bíteš - Velké Meziříčí B 1:0 (0:0)

Áčko vyhrálo derby!

Je hezké nedělní dopoledne, hudba vyhrává a na zeleném kolbišti se připravují k zápasu dva velcí rivalové. Hostující Velké Meziříčí B a naše Áčko, lídr Krajského přeboru.

Jízdní řád osmi týdnů trénování před prvním jarním mistrovským zápasem.

24. 2. 2016 - AKTUALIZOVÁNO

Rozpis přípravných zápasů mužů

Přinášíme zatím známý rozpis přátelských zápasů našich týmů. Rozpis bude průběžně aktualizován.