Áčko neděle 16:00 Velká Bíteš - Hodonín

Vzhůru na Hodonín! Áčko přivítá lídra soutěže

Áčko přivítá na našem hřišti první tým tabulky z Hodonína, Benficu čeká v malém derby druhý tým soutěže - Náměšť. Dorost se po týdenním volnu představí doma proti Jaroměřicím, žáci hrají v sobotu ráno také doma s týmem Rapotic/Oslavan.

Velká Bíteš - Rosice 1:2 (0:2)

Áčko v malém derby podlehlo Rosicím

O osudu utkání rozhodl náš nepovedený první poločas, ve kterém si soupeř vypracoval dvougólové vedení. Zlepšený výkon v druhém dějiství pak jenom přinesl kosmetickou úpravu ve skóre.

Velká Bíteš - Rosice neděle 15:30

Áčko přivítá Rosice, Benfica jede na Moravec

V druhém jarním domácím zápase přivítá naše áčko fotbalisty Rosic, Benfica zajíždí na horkou půdu Moravce. Své soutěže zahajuje doma také mládež, dorost změří síly s Novou Vsí a žáci hrají proti spojenému týmu Okříšek a Starče.

Hattrick Jirky Chlupa a dva góly Radka Valsy rozhodli o vítězství našich v poměru 5:0.

V nedělní domácí premiéře přivítáme mužstvo Pelhřimova, třináctý tým tabulky. Oproti podzimu dochází ke změně hracího času a bude se hrát opět v nedělním odpoledni! Utkání má výkop v 15 hodin.

představujeme zimní posily - 3.část

Těším se na skvělou partu lidí, říká Dominik Hibš

Poslední zimní posilou, kterou si představíme je Dominik Hibš, rodák z Křižanova, který se do Bíteše dostal oklikou přes Křižanov.

Tisková zpráva klubu

Áčko povede Květoslav Havránek

Vedení klubu se před důležitým zápasem s Pelhřimovem rozhodlo ke změně na postu trenéra. Jaroslava Kubce v úterý nahradil dosavadní asistent Květoslav Havránek.

Polná - V.Bíteš 2:0 (2:0)

Áčko na úvod podlehlo Polné

Domácí favorit potvrdil, že se nám v Polné dlouhodobě nedaří a zaslouženě vyhrál 2:0.

Druhým hráčem, kterého vám představujeme je posila z Náměšťě nad Oslavou - Michal Šimončič.

První zimní posilou, kterou si před začátkem soutěže představíme je Marek Máca, bývalý hráč Třebelovic nám odpověděl na krátký dotazník.