Muži A - 2. kolo MSD D : Havlíčkův Brod - Velká Bíteš 2:2 (1:0)

ZACHRÁNILI ALESPOŇ BOD

Naši hráči ve zdánlivě ztraceném utkání dokázali v závěrečné čtvrthodině vybojovat alespoň bod.

Trenér a kapitán o nedělní výhře

Pozápasová "tiskovka"

Krátce se ještě vrátíme k nedělnímu zápasu. O svoje hodnocení se s námi podělili trenér Marek Zúbek a kapitán Michal Pelán.

Muži A - 1. kolo MSD D : Velká Bíteš - Tasovice 1:0 (0:0)

KONEČNĚ TO VYŠLO

Áčko vstoupilo do nové sezóny skvěle a porazilo silné Tasovice 1:0

Áčko hostí v prvním domácím zápase neoblíbené Tasovice

Víkendové preview

Po vynucených fotbalových koronavirových prázdninách se v neděli naplno rozběhne nový fotbalový ročník 2020/2021.

Změny v kádru a kompletní složení kádru pro podzimní část sezony.

Včera došlo k definitivnímu dotažení přestupu Jiřího Urbánka, který k nám přes Sokol Křoví zamířil z Jihlavy. Klub naopak opouští František Kuldan, který měl zájem přestoupit do Bystřice nad Pernštejnem a náš klub mu to umožnil.

Další posilou našeho týmu je Libor Daněk, třiadvacetilitý záložník bude v následující sezoně oblékat dres našeho klubu. Libor nepřichází do neznámeho prostředí, protože již na jaře roku 2018 oblékal náš dres a přispěl k naší záchraně v soutěži.

Velká Bíteš - Bosonohy 5:1 (4:1)

Generálka na novou sezonu áčku vyšla

V jednoznačnou záležitost se proměnila generálka našeho áčka, které si poradilo s Bosonohami jasně 5:1. O vítězství se rozhodlo ještě v prvním poločase, po kterém na světelné tabuli svítil průběžný stav 4:1.

Zkušenost a dravé mládí i tak se dá pohlížet na novou dvojici nových hráčů v našem dresu. Oba útočníci se v našem dresu představili už v několika přípravných zápasech, v minulém týdnu pak došlo k definitivnímu dotažení jejich přestupů a v sobotním zápase

Velká Bíteš - Krumvíř 3:1 (0:0)

Áčko v přípravě porazilo Krumvíř 3:1

V utkání proti Krumvíři, který hraje Jihomoravský krajský přebor padali branky až po změně stran, nakonec naši potvrdili roli favorita a vyhráli 3:1.