Nabitý fotbalový víkend čeká naše fotbalisty. Hráči prvního týmu hostí v neděli od 16:30 tým Blanska. Benfica v sobotu hraje v Rantířově, taktéž v sobotu se od rána na našem hřišti hraje turnaj O pohár starosty města. V sobotu odpoledne také zahajuje sezo

Havlíčkův Brod - Velká Bíteš 2:6 (0:4)

Áčko rostřílelo Havlíčkův Brod a slaví první výhru

Na hřišti nováčka se o nedělním podvečeru děli velké věci. Domácí obránci jistě neodehráli nejpovedenější zápas a našim hráčům dovolili hned šestkrát skórovat, naši si tak připsali první vítězství v nové sezoně.

Muži zahájili v úterý přípravu na novou sezonu. Nejenom hráčský kádr, ale také složení realizačního týmu doznalo několik změn. Více v článku.

Velká Bíteš - Hodonín 0:5 (0:2)

Áčko schytalo od Hodonína "bůra"

Jasná záležitost byla k vidění ve 22.kole divize D. Hostující favorit z Hodonína ukázal svoji kvalitu a vyhrál jasně 5:0.

Áčko neděle 16:00 Velká Bíteš - Hodonín

Vzhůru na Hodonín! Áčko přivítá lídra soutěže

Áčko přivítá na našem hřišti první tým tabulky z Hodonína, Benficu čeká v malém derby druhý tým soutěže - Náměšť. Dorost se po týdenním volnu představí doma proti Jaroměřicím, žáci hrají v sobotu ráno také doma s týmem Rapotic/Oslavan.

Velká Bíteš - Rosice 1:2 (0:2)

Áčko v malém derby podlehlo Rosicím

O osudu utkání rozhodl náš nepovedený první poločas, ve kterém si soupeř vypracoval dvougólové vedení. Zlepšený výkon v druhém dějiství pak jenom přinesl kosmetickou úpravu ve skóre.

Velká Bíteš - Rosice neděle 15:30

Áčko přivítá Rosice, Benfica jede na Moravec

V druhém jarním domácím zápase přivítá naše áčko fotbalisty Rosic, Benfica zajíždí na horkou půdu Moravce. Své soutěže zahajuje doma také mládež, dorost změří síly s Novou Vsí a žáci hrají proti spojenému týmu Okříšek a Starče.

Hattrick Jirky Chlupa a dva góly Radka Valsy rozhodli o vítězství našich v poměru 5:0.

V nedělní domácí premiéře přivítáme mužstvo Pelhřimova, třináctý tým tabulky. Oproti podzimu dochází ke změně hracího času a bude se hrát opět v nedělním odpoledni! Utkání má výkop v 15 hodin.

představujeme zimní posily - 3.část

Těším se na skvělou partu lidí, říká Dominik Hibš

Poslední zimní posilou, kterou si představíme je Dominik Hibš, rodák z Křižanova, který se do Bíteše dostal oklikou přes Křižanov.