Třešť - Velká Bíteš 3:1 (1:1)

Áčko v předehrávce prohrálo v Třešti

Ani ve třetím zápase na hřišti soupeře jsme body nezískali a prohráli s nováčkem soutěže 1:3.

27. 8. - aktualizováno!

Program na 35. kalendářní týden

Informace o trénincích v tomto týdnu uvnitř článku.

Sapeli Polná - Velká Bíteš 5:0 (2:0)

Áčko dostalo bůra od Sapeli Polná

Po hodech bývá půst. Minulý týden se naši borci zasloužili o příjemné překvapení, když přejeli doma Humpolec 5:1. Dnes nabídli svým fanouškům opačné představení a po zásluze si odvezli nálož 5 branek ze hřiště Sapeláků z Polné.

Velká Bíteš - Humpolec 5:1

Áčko přejelo Humpolec

Po špatném rozjezdu se nám podařilo utkání dokonale otočit. Do 20. minuty to dnes vypadalo velmi bledě s šancemi Bíteše, hosté místo 3-4 brankového vedení ale ve 20. minutě inkasovali na 1:1 a domácí se pak rozjeli k famóznímu výkonu a smetli jednoho z fa

2. kolo Krajského přeboru a 1.B třídy čeká týmy mužů, nový ročník startuje pro naše dorostence, kteří hostí tým z Nedvědice.

Loňské 13.místo v tabulce krajského přeboru jistě nelze považovat za úspěch. Trenér František Klusák si toho byl dobře vědom a proto žádal o posílení řad svého týmu. Toho se nakonec i dočkal.

Krátká letní přestávka utekla jako voda a před námi je další ročník mistrovský soutěží. A díky reorganizaci krajského přeboru to bude ročník určitě velice zajímavý.

Benfica - Stonařov, Ždírec - Áčko

Program na čtvrtý týden letní přípravy

Rozpis tréninků v posledním týdnu před začátkem sezóny. Benfica přivítá v nedělním 1. kole 1.B třídy nováčka soutěže ze Stonařova a áčko odjíždí odehrát svůj první mistrovský zápas do Ždírce nad Doubravou.

Křižanov - Benfica, Vladislav - Áčko

Program na třetí týden letní přípravy

Tréninky a přátelské zápasy mužů v letní přípravě na sezónu 2014/2015.

Rousínov - Áčko 1:3 (0:2)

Třetí přátelák - třetí výhra

Třetí přípravný zápas přinesl další skalp účastníka jihomoravského KP. Na pěkném hřišti v Kroužku (část Rousínova) jsme porazili domácí Framoz Rousínov po 2 brankách Jirky Pokorného a jedné Jardy Kubce.