Velká Bíteš - Humpolec neděle 17:00

V neděli přijede Humpolec, sezona začíná Benfice

V neděli se poprvé v nové sezoně představí domácím fanouškům áčko. Doma přivítá nováčka z Humpolce, Benfica zajíždí do Nedvědice.

Muži: Žďár nad Sázavou - Velká Bíteš 3:1 (2:1)

PREMIÉRA NEVYŠLA

Vstup do nového soutěžního ročníku 2018/2019 áčku nevyšel. Na hřišti ve Žďáru nad Sázavou po možná trochu zbytečných faulech 2x inkasovali z penalt a prohráli 1:3...

Předkolo MOL Cup: Velká Bíteš - Vrchovina 0:1 (0:1)

NEŠŤASTNÁ PROHRA

Výsledkově nešťastnou premiéru mají za sebou naši muži A. Proti soupeři, jenž má jako nováček čeřit vodu v MSFL, předvedli velmi dobrý výkon a nebyli daleko od úspěchu. Vyhrál ale šťastnější tým...

Velká Bíteš - SFK Vrchovina neděle 17:00

Sezona odstartuje zápasem MOL cupu proti Vrchovině

Krátká letní přestávka je u konce a již tuto neděli vyběhnou naši borci k prvnímu ostrému zápasu této sezony. Na domácím hřišti přivítají vítěze loňského ročníku divize z Nového Města na Moravě.

Poslední dva přípravné zápasy proti týmům z nižších soutěží přinesly dvě výhry. Nejprve jsme proti účastníkovi Krajského přeboru Jihomoravského kraje - Rousínovu zvítězili 4:3. Ve středečním zápase proti Dukovanům pak 4:1.

V.Meziříčí - V.Bíteš 7:0, Líšeň - V.Bíteš 5:1

Áčku se úvod přípravy vůbec nepovedl

Dvojicí přípravných zápasů s týmy z čela třetí ligy zahájilo herní část přípravy naše áčko. Trenér Danihelka dal v těchto zápasech šanci širšímu kádru, ten na své soupeře stačil pouze v prvním poločase druhého utkání.

Hodnocení sezóny 2017/2018

MUŽI A

Jako poslední přichází na přetřes sezóna vlajkové lodi našeho oddílu - divizního A-týmu mužů. Předkládáme vám vše včetně podrobných statistik...

Sobota 14.7. 2018 Velké Meziříčí - Velká Bíteš (hřiště Bory)

Áčko na úvod prověří Velké Meziříčí

V úterý 10.července odstartovalo mužstvo pod taktovkou trenérského dua Danihelka, Axamit přípravu na nový ročník Moravsko-slezské divize D. Hned v sobotu je čeká úvodní herní test a to papírově nejtěžší - druhé mužstvo uplynulého ročníku MSFL z Velkého Me

Sotva skončila minulá sezona, začíná příprava na tu novou. Protože ročník 2018/2019 odstartuje již 5.srpna zahájí svěřenci trenéra Danihelky lení přípravu v úterý 10.července.

První změny v týmu mužů pro novou sezonu

Áčko povede do nové sezony Libor Danihelka

Nový trenér usedne od nové sezony na lavičku áčka, po Jiřím Mikovi přebere mužstvo dosavadní trenér Bystrce Libor Danihelka.