Rapotice - Velká Bíteš B 1:1 (1:0)

Benfica veze bod z Rapotic

Do Rapotic přijelo velkobítešské béčko a hned před zápasem se nad hřištěm vznášelo několik otazníků. Podaří se Rapoticím navázat na tříbodový zisk z minulého týdne? Jak si povedou hosté, u nichž dostali v kombinované sestavě šanci 2 dorostenci a několik h

Velká Bíteš B - Nové Syrovice 0:2 (0:1)

Úvod sezóny Benfice nevyšel

V horkém počasí jsme před domácími fanoušky prohráli s nováčkem soutěže. První branku jsme obdrželi už v 8. minutě, na druhou se čekalo až do závěru utkání kdy jsme inkasovali ze zbytečné penalty.

Přinášíme nominace na zápasy mužů

Program mužů do konce týdne

Přinášíme předběžné nominace na víkendové zápasy, trénink dnes tj. 23.7. od 18:00 na stadionu.

Velké Meziříčí B - Velká Bíteš neděle 14:00

Nominace na nedělní zápas Benfici

Nominace na nedělní zápas, hraje se v Náramči ve 14:00 odjezd 13:00

rozpis zápasů v letní přípravě 2015

Přátelské zápasy

Áčko odehraje během letní přípravy celkem pět zápasů, tři přáteláky, minimálně jeden pohárový zápas a pokud se podaří postoupit tak i generálka bude pohárová. Benfica bude hrát zápasy jen o víkendech takže ta jich má na programu celkem tři.

Jízdní řády pro A-tým a Benficu

Rozlosování pro novou sezónu

Ve středu 1. 7. 2015 se v Polné rozlosoval "jízdní řád" krajských soutěží. Ještě určitě proběhnou drobné úpravy, jak bude kompletní rozpis FC hotový tak jej zveřejníme.

Benficu povede Libor Švanda

Přípravy na novou sezonu v plném proudu

Fotbalisté si užívají zasloužené "dovolené", na plné obrátky se pak roztáčí práce fotbalových bafuňářů. Ti mají v této době plné ruce práce s přípravami na nadcházející sezonu.

Velká Bíteš B - Bystřice B 4:1 (1:1)

Vítězné loučení Benfiky

Dokázali to! Poslední utkání sezóny mělo spíše pouťovou atmosféru, nicméně hráči si chtěli zpříjemnit rozlučku a i přes velké množství zahozených šancí dotáhli zápas do vítězného konce.

Velká Bíteš B - Moravec 2:5 (0:3)

Pětka s Moravcem

Kdepak, nešlape nám to. Benfica pokračuje v jarním trápení a v domácím utkání s favorizovaným Moravcem opět propadla. V úvodních patnácti minutách třikrát inkasovala a osudu utkání bylo rozhodnuto.

Telč - V.Bíteš B 7:1

Sedm kulí jako v Sarajevu

Je velice obtížné hodnotit utkání, ve kterém jsme proti lídrovi tabulky plnili pouze roli sparingpartnera. Pravdou je, že jsme narazili na výborně připravený tým a po zásluze odjeli s debaklem.