rozpis zápasů v letní přípravě 2015

Přátelské zápasy

Áčko odehraje během letní přípravy celkem pět zápasů, tři přáteláky, minimálně jeden pohárový zápas a pokud se podaří postoupit tak i generálka bude pohárová. Benfica bude hrát zápasy jen o víkendech takže ta jich má na programu celkem tři.

Jízdní řády pro A-tým a Benficu

Rozlosování pro novou sezónu

Ve středu 1. 7. 2015 se v Polné rozlosoval "jízdní řád" krajských soutěží. Ještě určitě proběhnou drobné úpravy, jak bude kompletní rozpis FC hotový tak jej zveřejníme.

Benficu povede Libor Švanda

Přípravy na novou sezonu v plném proudu

Fotbalisté si užívají zasloužené "dovolené", na plné obrátky se pak roztáčí práce fotbalových bafuňářů. Ti mají v této době plné ruce práce s přípravami na nadcházející sezonu.

Velká Bíteš B - Bystřice B 4:1 (1:1)

Vítězné loučení Benfiky

Dokázali to! Poslední utkání sezóny mělo spíše pouťovou atmosféru, nicméně hráči si chtěli zpříjemnit rozlučku a i přes velké množství zahozených šancí dotáhli zápas do vítězného konce.

Velká Bíteš B - Moravec 2:5 (0:3)

Pětka s Moravcem

Kdepak, nešlape nám to. Benfica pokračuje v jarním trápení a v domácím utkání s favorizovaným Moravcem opět propadla. V úvodních patnácti minutách třikrát inkasovala a osudu utkání bylo rozhodnuto.

Telč - V.Bíteš B 7:1

Sedm kulí jako v Sarajevu

Je velice obtížné hodnotit utkání, ve kterém jsme proti lídrovi tabulky plnili pouze roli sparingpartnera. Pravdou je, že jsme narazili na výborně připravený tým a po zásluze odjeli s debaklem.

V.Bíteš B - Studenec 2:2 (1:1)

Nedaří se, nedaří ...

Další z řady nepovedených utkání má za sebou Benfica. Proti zachraňujícímu se Studenci jsme sice dvakrát vedli, ale ani to nestačilo na vítěznou koncovku. Jarní mizérie tak po další remíze pokračuje.

Stařeč - Velká Bíteš B 2:1 (1:0)

Benfica na jaře stále tápe

Hektický víkend pokračoval dalším soubojem s týmem ohroženým sestupem. S předposlední Starčí jsme chtěli utnout sérii nepovedených výsledků a spravit si tak chuť po páteční neslané nemastné plichtě v Přibyslavicích. Ani v tomto utkání jsme však herně nepř

Přibyslavice - Velká Bíteš B 1:1 (0:0)

Benfica veze od posledního celku tabulky pouze bod

Benfica odjížděla do Přibyslavic s optimismem a myšlenkami na plný bodový zisk. Nadšeně bojující domácí však sezónu ještě nezabalili a nechybělo mnoho aby získali náš skalp. V poslední minutě jsme proměněnou penaltou vydřeli alespoň bod.

Velká Bíteš B - Šebkovice 0:0

Benfica doma pouze za jeden bod

Víkendový mač proti papírově silnějšímu soupeři sliboval napínavou podívanou. Ta se nakonec uskutečnila, ale zásluhu na tom neměl ani tak soupeř, jako naše žalostná koncovka. Vstřelení branky bylo totiž v neděli nad naše síly.