Informace kdy, kde a s kým hrají naše jednotlivá mužstva se dozvíte v článku.

Víkendová tiskovka

Ohlasy z víkendových zápasů

Ohlasy z víkendových zápasů a protože jich nebylo mnoho doplnili jsme článek o jednu novinku.

Velká Bíteš B - Kouty 2:4 (2:3)

Benfica poprvé na jaře doma padla

V pohledném zápase, kde nebyla nouze o pěkné branky naši nestačili na Kouty a prohráli 2:4, soupeř se tak vrátil do boje o postup do 1.A třídy.

Víkendová tiskovka

Ohlasy z víkendových zápasů

Minulý víkend byl úspěšný. Nejdříve v pátek odehrála exhibiční utkání benfica proti hokejovému béčku a všichni přežili. V neděli pak áčko bylo blízko vítězství nad nejlepším týmem jara, benfica dokonce porazila Měřín.

Měřín - Velká Bíteš B 1:2 (0:2)

Benfica zaskočila "Šulův" Měřín

Nedělní parné odpoledne mělo na programu malé derby mezi Měřínem a Benficou. Zatímco Měřín hlásí po utkání komplikace s postupem do I.A třídy, naopak tříbodová Benfica hlásí - pěkná neděle.

V neděli dopoledne uvidíme zápas áčka proti Jaroměřicím, Benfica odjíždí do Měřína, Dorost hostí Novou Ves, Žáci odjíždí do Nedvědice a Přípravky sehrají v sobotu doma turnaj, soupeřem budou týmu FŠ Třebíč B a Bystřice nad Pernštejnem

Víkendová tiskovka

Ohlasy z víkendových zápasů

Jako obvykle ohlasy po víkendových zápasech plus pár zajímavostí.

Velká Bíteš B - Křižanov 4:0 (1:0)

Benfica zvládla derby na jedničku!

Benfica v sobotním utkání udělala velký krok do 1.B třídy 2014/15 a v této sezóně je prakticky zachráněna. Navíc udržela 100 procentní bilanci na domácím hřišti a v derby s Křižanovem si ještě s chutí zastřílela.

Benfica - Béčko, pátek 18:00

V pátek vyzve Benfica béčko

Páteční program nabídne netradiční podívanou fotbalové béčko vyzve na vzájemný duel další béčko, ovšem to hokejové! Utkání startuje v 18:00.

Víkendové preview

Benficu čeká utkání jara!

Áčko hraje v neděli dopoledne v Mor. Budějovicích, Benfica v sobotu proti Křižanovu. Dorost zajíždí do Jakubova a v sobotu dopoledne hrají žáci se Žďárem nad Sázavou.