Společně s koncem prázdnin přinášíme oblíbené víkendové ohlasy!

Velká Bíteš B - Radostín 5:2 (4:1)

Benfica dala Radostínu bůra

Na těžkém podmáčeném terénu vlétla Benfica na nepřipravený Radostín a po 20 minutách položila solidní základ k vítězství. Avšak výsledné skóre 5:2 musí v Radostíně považovat za ještě přijatelný výsledek.

Velká Bíteš B - Přibyslavice 2:0 (1:0)

Benfica se dočkala vítězství

I.B třída se nám již naplno rozběhla a v rámci 3. kola svedla proti sobě naši Benficu a tým Přibyslavic, kterým jsme mohli oplatit poněkud lacinou jarní porážku 2:1. Zodpovědným přístupem jsme utkání dovedli do úspěšného konce a mohli tak příkladně oslavi

27. 8. - aktualizováno!

Program na 35. kalendářní týden

Informace o trénincích v tomto týdnu uvnitř článku.

Křoví - Velká Bíteš B 3:3 (2:1)

Derby vítěze nemělo

V zajímavém zápase benfica celou dobu tahala za kratší konec provazu. I přestože byla zejména v druhém poločase jasně lepší to na tři body nestačilo.

2. kolo Krajského přeboru a 1.B třídy čeká týmy mužů, nový ročník startuje pro naše dorostence, kteří hostí tým z Nedvědice.

Velká Bíteš B - Stonařov 1:1 (0:1)

Benfica v premiéře vybojovala bod

Úvodní zápas sezony nám postavil do cesty fotbalisty Stonařova. Loni ještě účastník 1.A třídy sice po poločase vedl, naši ovšem nesložili zbraně a dokázali vyrovnat.

Loňské 13.místo v tabulce krajského přeboru jistě nelze považovat za úspěch. Trenér František Klusák si toho byl dobře vědom a proto žádal o posílení řad svého týmu. Toho se nakonec i dočkal.

Krátká letní přestávka utekla jako voda a před námi je další ročník mistrovský soutěží. A díky reorganizaci krajského přeboru to bude ročník určitě velice zajímavý.

Benfica - Stonařov, Ždírec - Áčko

Program na čtvrtý týden letní přípravy

Rozpis tréninků v posledním týdnu před začátkem sezóny. Benfica přivítá v nedělním 1. kole 1.B třídy nováčka soutěže ze Stonařova a áčko odjíždí odehrát svůj první mistrovský zápas do Ždírce nad Doubravou.