Velká Bíteš B - Stonařov 1:1 (0:1)

Benfica v premiéře vybojovala bod

Úvodní zápas sezony nám postavil do cesty fotbalisty Stonařova. Loni ještě účastník 1.A třídy sice po poločase vedl, naši ovšem nesložili zbraně a dokázali vyrovnat.

Loňské 13.místo v tabulce krajského přeboru jistě nelze považovat za úspěch. Trenér František Klusák si toho byl dobře vědom a proto žádal o posílení řad svého týmu. Toho se nakonec i dočkal.

Krátká letní přestávka utekla jako voda a před námi je další ročník mistrovský soutěží. A díky reorganizaci krajského přeboru to bude ročník určitě velice zajímavý.

Benfica - Stonařov, Ždírec - Áčko

Program na čtvrtý týden letní přípravy

Rozpis tréninků v posledním týdnu před začátkem sezóny. Benfica přivítá v nedělním 1. kole 1.B třídy nováčka soutěže ze Stonařova a áčko odjíždí odehrát svůj první mistrovský zápas do Ždírce nad Doubravou.

Křižanov - Benfica, Vladislav - Áčko

Program na třetí týden letní přípravy

Tréninky a přátelské zápasy mužů v letní přípravě na sezónu 2014/2015.

Áčko - Velmez B a Rousínov, Benfica - Budišov

Program na druhý týden letní přípravy

Tréninky a přátelské zápasy mužů v letní přípravě na sezónu 2014/2015.

Zbraslav - Benfica, Bosonohy - Áčko

Program na první týden letní přípravy

Tréninky a přátelské zápasy mužů v letní přípravě na sezónu 2014/2015

Aktualizováno. V pondělí 14.července startuje oblíbená letní příprava. Oproti minulým ročníkům přináší novinku a to znovu obnovený krajský pohár. V 1.kole se týden před startem krajského přeboru utkáme s vítězem zápasu Vladislav - Luka nad Jihlavou.

Víkendová tiskovka

Ohlasy z víkendových zápasů

Přehled zajímavostí z minulého týdne

Velká Bíteš B - Stařeč 2:1 (2:1)

Benfica se doma loužila vítězně

V posledním domácím zápase se Benfica chtěla rozloučit s domácími fanoušky vítězstvím a také chtěla odčinit porážku z minulého víkendu. Kromě poněkud divokého začátku měla utkání ve své režii a s přehledem dokráčela k tříbodovému zisku.