Šebkovice - Velká Bíteš B 1:0 (0:0)

Benfica v devíti nestačila na Šebkovice

Klasický remízový zápas rozhodla jediná branka těsně po přestávce. Snahu benfici o vyrovnání otupily dvě vyloučení našich hráčů.

Velká Bíteš B - Kněžice 4:4

Benfica v divokém hodovém zápase remizovala

I hráči Benfici přispěly k bohatému hodovému programu svým dílem, když divákům připravili doslova gólové hody. Smutnou částí příběhu je skutečnost, že více než 1 bodík jsme ze sobotního zápasu nevyválčili.

Z důvodu vytrvalých dešťů je dnešní zápas proti Přibyslavi odložený. O Benfice se rozhodne zítra.

Měřín - Velká Bíteš B 2:0 (1:0)

Benfica přišla o neporazitelnost v Měříně

Nepovedené utkání má za sebou Benfica, která nestačila v okresním derby na dobře hrající Měřín.Domácí nás předčili v důrazu, fotbalovosti a především ve větší vůli po vítězství.

Velká Bíteš B - Radostín 5:2 (4:1)

Benfica dala Radostínu bůra

Na těžkém podmáčeném terénu vlétla Benfica na nepřipravený Radostín a po 20 minutách položila solidní základ k vítězství. Avšak výsledné skóre 5:2 musí v Radostíně považovat za ještě přijatelný výsledek.

Velká Bíteš B - Přibyslavice 2:0 (1:0)

Benfica se dočkala vítězství

I.B třída se nám již naplno rozběhla a v rámci 3. kola svedla proti sobě naši Benficu a tým Přibyslavic, kterým jsme mohli oplatit poněkud lacinou jarní porážku 2:1. Zodpovědným přístupem jsme utkání dovedli do úspěšného konce a mohli tak příkladně oslavi

27. 8. - aktualizováno!

Program na 35. kalendářní týden

Informace o trénincích v tomto týdnu uvnitř článku.

Křoví - Velká Bíteš B 3:3 (2:1)

Derby vítěze nemělo

V zajímavém zápase benfica celou dobu tahala za kratší konec provazu. I přestože byla zejména v druhém poločase jasně lepší to na tři body nestačilo.

2. kolo Krajského přeboru a 1.B třídy čeká týmy mužů, nový ročník startuje pro naše dorostence, kteří hostí tým z Nedvědice.

Velká Bíteš B - Stonařov 1:1 (0:1)

Benfica v premiéře vybojovala bod

Úvodní zápas sezony nám postavil do cesty fotbalisty Stonařova. Loni ještě účastník 1.A třídy sice po poločase vedl, naši ovšem nesložili zbraně a dokázali vyrovnat.