Studenec - Velká Bíteš B 0:4 (0:2)

Benfica veze tři body ze Studence

Výlet do nedalekého Studence se nakonec proměnil ve velice příjemné nedělní odpoledne. Přestože utkání bylo opticky vyrovnané, v koncovce jsme byli mnohem efektivnější a přestříleli jsme domácí vysoko 0:4.

Velká Bíteš B - Stařeč 3:1 (2:0)

Benfica si připsala povinné vítězství

Naši nastoupili proti poslednímu týmu s jasným cílem vyhrát. I přes nepříliš přesvědčivý výkon se jim to podařilo a připsali si kýžené tři body za výhru 3:1.

Šebkovice - Velká Bíteš B 1:0 (0:0)

Benfica v devíti nestačila na Šebkovice

Klasický remízový zápas rozhodla jediná branka těsně po přestávce. Snahu benfici o vyrovnání otupily dvě vyloučení našich hráčů.

Velká Bíteš B - Kněžice 4:4

Benfica v divokém hodovém zápase remizovala

I hráči Benfici přispěly k bohatému hodovému programu svým dílem, když divákům připravili doslova gólové hody. Smutnou částí příběhu je skutečnost, že více než 1 bodík jsme ze sobotního zápasu nevyválčili.

Z důvodu vytrvalých dešťů je dnešní zápas proti Přibyslavi odložený. O Benfice se rozhodne zítra.

Měřín - Velká Bíteš B 2:0 (1:0)

Benfica přišla o neporazitelnost v Měříně

Nepovedené utkání má za sebou Benfica, která nestačila v okresním derby na dobře hrající Měřín.Domácí nás předčili v důrazu, fotbalovosti a především ve větší vůli po vítězství.

Velká Bíteš B - Radostín 5:2 (4:1)

Benfica dala Radostínu bůra

Na těžkém podmáčeném terénu vlétla Benfica na nepřipravený Radostín a po 20 minutách položila solidní základ k vítězství. Avšak výsledné skóre 5:2 musí v Radostíně považovat za ještě přijatelný výsledek.

Velká Bíteš B - Přibyslavice 2:0 (1:0)

Benfica se dočkala vítězství

I.B třída se nám již naplno rozběhla a v rámci 3. kola svedla proti sobě naši Benficu a tým Přibyslavic, kterým jsme mohli oplatit poněkud lacinou jarní porážku 2:1. Zodpovědným přístupem jsme utkání dovedli do úspěšného konce a mohli tak příkladně oslavi

27. 8. - aktualizováno!

Program na 35. kalendářní týden

Informace o trénincích v tomto týdnu uvnitř článku.

Křoví - Velká Bíteš B 3:3 (2:1)

Derby vítěze nemělo

V zajímavém zápase benfica celou dobu tahala za kratší konec provazu. I přestože byla zejména v druhém poločase jasně lepší to na tři body nestačilo.