V neděli dopoledne uvidíme zápas áčka proti Jaroměřicím, Benfica odjíždí do Měřína, Dorost hostí Novou Ves, Žáci odjíždí do Nedvědice a Přípravky sehrají v sobotu doma turnaj, soupeřem budou týmu FŠ Třebíč B a Bystřice nad Pernštejnem

Víkendová tiskovka

Ohlasy z víkendových zápasů

Jako obvykle ohlasy po víkendových zápasech plus pár zajímavostí.

Velká Bíteš B - Křižanov 4:0 (1:0)

Benfica zvládla derby na jedničku!

Benfica v sobotním utkání udělala velký krok do 1.B třídy 2014/15 a v této sezóně je prakticky zachráněna. Navíc udržela 100 procentní bilanci na domácím hřišti a v derby s Křižanovem si ještě s chutí zastřílela.

Benfica - Béčko, pátek 18:00

V pátek vyzve Benfica béčko

Páteční program nabídne netradiční podívanou fotbalové béčko vyzve na vzájemný duel další béčko, ovšem to hokejové! Utkání startuje v 18:00.

Víkendové preview

Benficu čeká utkání jara!

Áčko hraje v neděli dopoledne v Mor. Budějovicích, Benfica v sobotu proti Křižanovu. Dorost zajíždí do Jakubova a v sobotu dopoledne hrají žáci se Žďárem nad Sázavou.

Víkendová tiskovka

Ohlasy z víkendových zápasů

Jako obvykle ohlasy po neděli plus pár zajímavostí.

Vladislav - Velká Bíteš B 3:1 (2:0)

Benfica tvrdý oříšek nerouzlouskla

Další díl seriálu „Záchrana Benfici v soutěži“ připravil našim hráčům hodně tvrdý oříšek v podobě zápasu proti velmi silnému protivníkovi. Jeho rozlousknutí však bylo nad naše síly a tak jsme do Bíteše přijeli s prázdnou.

Co nám přinesl uplynulý víkend, ale také předešlý týden shrneme v krátkém článku.

Velká Bíteš B - Bystřice B 4:2 (1:1)

Benfica porazila Bystřici a je blízko záchraně

Pohodlné vítězství nad soupeřem, který přijel v hodně improvizované sestavě, nám přispělo velice důležitými 3 body do boje o záchranu.

Přibyslavice - Velká Bíteš 2:1 (1:0)

Benfica na jaře poprvé prohrála

První porážka a velká komplikace v boji za záchranou, tak se dá zhodnotit nedělní utkání v Přibyslavicích. Přestože jsme byli po většinu zápasu lepším mužstvem domácí nás vyškolili v efektivitě a poprvé na jaře vyhráli.