Velká Bíteš B - Dukovany 4:1 (1:0)

Benfica je doma neporazitelná!

V posledním domácím utkání podzimní části jsme se chtěli s našimi fanoušky rozloučit vítězstvím nad druhým týmem tabulky. Zápas se nakonec změnil v exhibici a pouze vinou naší zbrklé koncovky si hosté neodvezli mnohem větší příděl.

Moravec - Velká Bíteš B 3:0 (0:0)

Benfica jede z Moravce s prázdnou

Jednou jsi nahoře, jednou zase dole. Zatímco minulý víkend jsme si užívali vítězství 3:0 nad silnou Telčí, pak tuto neděli padla kosa na kámen a vedoucí Moravec nás přehrál stejným výsledkem.

Velká Bíteš B 3:0 Telč (1:0)

Benfica jede na vítězné vlně

Aktuální formu Benfici přijela prověřit nebezpečná Telč, která v den utkání okupovala 3 místo. Zlepšeným výkonem především v druhém poločase jsme nepřipustili komplikace a poslali soupeře domů rozdílem třídy 3:0.

Studenec - Velká Bíteš B 0:4 (0:2)

Benfica veze tři body ze Studence

Výlet do nedalekého Studence se nakonec proměnil ve velice příjemné nedělní odpoledne. Přestože utkání bylo opticky vyrovnané, v koncovce jsme byli mnohem efektivnější a přestříleli jsme domácí vysoko 0:4.

Velká Bíteš B - Stařeč 3:1 (2:0)

Benfica si připsala povinné vítězství

Naši nastoupili proti poslednímu týmu s jasným cílem vyhrát. I přes nepříliš přesvědčivý výkon se jim to podařilo a připsali si kýžené tři body za výhru 3:1.

Šebkovice - Velká Bíteš B 1:0 (0:0)

Benfica v devíti nestačila na Šebkovice

Klasický remízový zápas rozhodla jediná branka těsně po přestávce. Snahu benfici o vyrovnání otupily dvě vyloučení našich hráčů.

Velká Bíteš B - Kněžice 4:4

Benfica v divokém hodovém zápase remizovala

I hráči Benfici přispěly k bohatému hodovému programu svým dílem, když divákům připravili doslova gólové hody. Smutnou částí příběhu je skutečnost, že více než 1 bodík jsme ze sobotního zápasu nevyválčili.

Z důvodu vytrvalých dešťů je dnešní zápas proti Přibyslavi odložený. O Benfice se rozhodne zítra.

Měřín - Velká Bíteš B 2:0 (1:0)

Benfica přišla o neporazitelnost v Měříně

Nepovedené utkání má za sebou Benfica, která nestačila v okresním derby na dobře hrající Měřín.Domácí nás předčili v důrazu, fotbalovosti a především ve větší vůli po vítězství.

Velká Bíteš B - Radostín 5:2 (4:1)

Benfica dala Radostínu bůra

Na těžkém podmáčeném terénu vlétla Benfica na nepřipravený Radostín a po 20 minutách položila solidní základ k vítězství. Avšak výsledné skóre 5:2 musí v Radostíně považovat za ještě přijatelný výsledek.