Velká Bíteš - Rosice neděle 15:30

Áčko přivítá Rosice, Benfica jede na Moravec

V druhém jarním domácím zápase přivítá naše áčko fotbalisty Rosic, Benfica zajíždí na horkou půdu Moravce. Své soutěže zahajuje doma také mládež, dorost změří síly s Novou Vsí a žáci hrají proti spojenému týmu Okříšek a Starče.

Radek Hemala už dále nebude oblékat dres bítešské benfici v posledním přestupový den se kluby dohodli na podmínkách přestupu a Radek si zkusí své první zahraniční angažmá.

Přinášíme tradiční víkendové preview. Áčko hostí doma v neděli od 17:00 Polnou, Benfica v sobotu zajíždí na hřiště Hartvíkovic.

Benfica - Nedvědice 6:0 (3:0)

Benfica smetla nováčka kanárem

Jasný průběh i výsledek měla letošní premiéra benfici. Velkou zásluhu na výsledku má hattrick Pohla a také výborný výkon brankáře Bartoška, který dokonce zlikvidoval pokutový kop.

Fotbalovým nadšencům končí dovolená a začíná sezona. Již tuto sobotu vstoupí do historicky první sezony v divizi naše áčko. V neděli je doplní Benfica, která hostí na našem hřišti nováčka z Nedvědice.

Velká Bíteš B - Měřín 4:0 (2:0)

Benfica je tři body od prvního místa

My čekali jaro a zatím přišel mráz, tak strašlivou zimu nepoznal nikdo z nás. Tahle píseň Michala Tučného výborně dokresluje počasí před nedělním zápasem našeho Béčka. Zda se ukáže velkobítešská fotbalová „rezerva“ jako dobrý hostitel a co vlastně povolí,

Benfica - Šebkovice 1:1 (1:1)

Velikonoční dělba bodů a poslední koblásy

A je to tady zas. O velikonočním víkendu se opět roztočil kolotoč zvaný Krajská fotbalová soutěž a jako první, kdo za FC nastoupil na pomyslnou jízdu, byla naše BENFICA. Úvodní soupeř byl nejtěžší možný - lídr soutěže TJ Sokol Šebkovice.

Jízdní řád osmi týdnů trénování před prvním jarním mistrovským zápasem.

24. 2. 2016 - AKTUALIZOVÁNO

Rozpis přípravných zápasů mužů

Přinášíme zatím známý rozpis přátelských zápasů našich týmů. Rozpis bude průběžně aktualizován.

Velká Bíteš - Stonařov 2:0 (1:0)

Benfica se dočkala prvního vítězství

Benfica se konečně dočkala prvního vítězství. Utkání moc krásy nenabídlo, ale naši nakonec získali velice důležité tři body.