Velké Meziříčí B - Velká Bíteš neděle 14:00

Nominace na nedělní zápas Benfici

Nominace na nedělní zápas, hraje se v Náramči ve 14:00 odjezd 13:00

rozpis zápasů v letní přípravě 2015

Přátelské zápasy

Áčko odehraje během letní přípravy celkem pět zápasů, tři přáteláky, minimálně jeden pohárový zápas a pokud se podaří postoupit tak i generálka bude pohárová. Benfica bude hrát zápasy jen o víkendech takže ta jich má na programu celkem tři.

Jízdní řády pro A-tým a Benficu

Rozlosování pro novou sezónu

Ve středu 1. 7. 2015 se v Polné rozlosoval "jízdní řád" krajských soutěží. Ještě určitě proběhnou drobné úpravy, jak bude kompletní rozpis FC hotový tak jej zveřejníme.

Benficu povede Libor Švanda

Přípravy na novou sezonu v plném proudu

Fotbalisté si užívají zasloužené "dovolené", na plné obrátky se pak roztáčí práce fotbalových bafuňářů. Ti mají v této době plné ruce práce s přípravami na nadcházející sezonu.

Velká Bíteš B - Bystřice B 4:1 (1:1)

Vítězné loučení Benfiky

Dokázali to! Poslední utkání sezóny mělo spíše pouťovou atmosféru, nicméně hráči si chtěli zpříjemnit rozlučku a i přes velké množství zahozených šancí dotáhli zápas do vítězného konce.

Velká Bíteš B - Moravec 2:5 (0:3)

Pětka s Moravcem

Kdepak, nešlape nám to. Benfica pokračuje v jarním trápení a v domácím utkání s favorizovaným Moravcem opět propadla. V úvodních patnácti minutách třikrát inkasovala a osudu utkání bylo rozhodnuto.

Telč - V.Bíteš B 7:1

Sedm kulí jako v Sarajevu

Je velice obtížné hodnotit utkání, ve kterém jsme proti lídrovi tabulky plnili pouze roli sparingpartnera. Pravdou je, že jsme narazili na výborně připravený tým a po zásluze odjeli s debaklem.

V.Bíteš B - Studenec 2:2 (1:1)

Nedaří se, nedaří ...

Další z řady nepovedených utkání má za sebou Benfica. Proti zachraňujícímu se Studenci jsme sice dvakrát vedli, ale ani to nestačilo na vítěznou koncovku. Jarní mizérie tak po další remíze pokračuje.

Stařeč - Velká Bíteš B 2:1 (1:0)

Benfica na jaře stále tápe

Hektický víkend pokračoval dalším soubojem s týmem ohroženým sestupem. S předposlední Starčí jsme chtěli utnout sérii nepovedených výsledků a spravit si tak chuť po páteční neslané nemastné plichtě v Přibyslavicích. Ani v tomto utkání jsme však herně nepř

Přibyslavice - Velká Bíteš B 1:1 (0:0)

Benfica veze od posledního celku tabulky pouze bod

Benfica odjížděla do Přibyslavic s optimismem a myšlenkami na plný bodový zisk. Nadšeně bojující domácí však sezónu ještě nezabalili a nechybělo mnoho aby získali náš skalp. V poslední minutě jsme proměněnou penaltou vydřeli alespoň bod.