Další vydatnou porci zápasů nám nabídnou naše týmy o tomto víkendu, jako poslední se do soutěží zapojí přípravka...

Muži B: Bohdalov - Velká Bíteš 6:3 (0:2)

Přestřelka v Bohdalově pro domácí

Benfika v prvním jarním zápase neuspěla

Víkend 7. a 8.4.2018

POPRVÉ NA DOMÁCÍM TRÁVNÍKU

Teprve tento víkend se opravdu naplno rozjede jarní fotbalová sezóna. Poprvé se na domácím trávníku představí muži A (Rosice), v předzápase startuje sezóna dorostu. Už den předtím čeká domácí premiéra žáky, venku hraje jen Benfika (Bohdalov).

Aktualizováno. Ve středu 17.ledna zahájili v hale ZŠ ve Velké Bíteši „oblíbenou“ zimní přípravu naši muži s jasným cílem, co nejlépe se připravit na těžké záchranářské jarní boje.

Po výborném prvním poločase nic nenasvědčovalo tomu, že by naše benfica nezískala tři body. Opak byl, ale pravdou a hráči benfici se museli do poslední chvíle bojovat o vítězství.

Velká Bíteš - Rosice neděle 15:30

Áčko přivítá Rosice, Benfica jede na Moravec

V druhém jarním domácím zápase přivítá naše áčko fotbalisty Rosic, Benfica zajíždí na horkou půdu Moravce. Své soutěže zahajuje doma také mládež, dorost změří síly s Novou Vsí a žáci hrají proti spojenému týmu Okříšek a Starče.

Radek Hemala už dále nebude oblékat dres bítešské benfici v posledním přestupový den se kluby dohodli na podmínkách přestupu a Radek si zkusí své první zahraniční angažmá.

Přinášíme tradiční víkendové preview. Áčko hostí doma v neděli od 17:00 Polnou, Benfica v sobotu zajíždí na hřiště Hartvíkovic.

Benfica - Nedvědice 6:0 (3:0)

Benfica smetla nováčka kanárem

Jasný průběh i výsledek měla letošní premiéra benfici. Velkou zásluhu na výsledku má hattrick Pohla a také výborný výkon brankáře Bartoška, který dokonce zlikvidoval pokutový kop.

Fotbalovým nadšencům končí dovolená a začíná sezona. Již tuto sobotu vstoupí do historicky první sezony v divizi naše áčko. V neděli je doplní Benfica, která hostí na našem hřišti nováčka z Nedvědice.